Rozbehnutý Arsenal mieri na Anfield, kde sa mu nedarí. Šláger 12. kola púta

11
1764

Severolondýnsky klub má formu, psychicky je na tom výborne. Po repre pauze sa ale predpoklady zvyknú mýliť a realita je zavše iná. V Liverpoole sa ale chystá naozaj pútavý súboj.

Premier League 21/22 (20.11.), Anfield, Liverpool

LIVERPOOL FC - Arsenal FC; 18.30


kto s kým: 4. vs 5.
rozhodca: Michael Oliver
TV: Premier Sport 1 (CZ/SK)
streams: livetv, totalsportek, vipleague

LFC team info

ABSENCIE (10) H. Elliott - členok, Firmino - stehno, Milner - stehno, N. Keïta - stehno, C. Jones - oko, J. Gomez - lýtko, Mané - rebrá (otázny štart), Robertson - stehno (otázny štart), J. Henderson - triesla (otázny štart), Origi - noha (otázny štart)

AFC team info

ABSENCIE (4) G. Xhaka - koleno, Partey - triesla (otázny štart), Balogun - brucho (otázny štart), Kolašinac - členok

[rtbs name=“pl-21-22-20-11-lfc-arsenal-preview“]

Previous articleStats pred zápasom: Kloppovi to s Arsenalom ide, chýba mu ale žolík Firmino
Next articlePL (20.11.): LFC – Arsenal (MATCH CENTRE)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net