Salaha láka klub, ktorý LFC vyfúkol Fabinha. Egypťanov agent má jasnú odpoveď

15
2726
Mohamed Salah. (foto: Twitter)

Každé (obzvlášť letné) prestupové obdobie ponúka množstvo info. Od úplných hlúpostí cez tie zo škatule „mohlo by sa to stať“ až po potvrdené. Aktuálne sa na okamih v strede diania ocitol aj Mohamed Salah.

Keďže je 31-ročný útočník jedným z najlepších futbalistov sveta, je zrejmé, že si ho vo svojom kádri dokáže predstaviť každý tím. Každý tím top úrovne.

Aktuálny saudskoarabský (finančný) boom teda aktuálne zahŕňa aj Egypťana, ktorý je v arabskom svete doslova modlou. Logicky je preto prípadný presun do tamojšej Pro League len otázkou času. Toľko predpoklad. Je tomu ale tak?

Prestupové leto 2023: Revolučná prestavba počíta aj s Caicedom, budú J. Henderson a Fabinho veľmi rýchlo zabudnutí?

Mo Salah sa svojho času vyjadril, že by najradšej kariéru ukončil v Liverpoole. Na základe aktuálnych slov jeho agenta je istý predpoklad, že sa to aj udeje.

Ramy Abbas totiž na margo záujmu Al Ittihadu, klubu ktorý pred pár dňami skompletizoval transfer Fabinha, reagoval jednoznačne: „Ak by sme tento rok zvažovali odchod z Liverpoolu, nepredĺžili by sme s ním pred rokom v lete zmluvu.“

„Mohamed zostáva oddaný LFC,“ dodáva.

Previous articleLFC na záver prípravy preverí bundesligový nováčik, na Darmstadt sa očakáva ligová zostava
Next articlePS (7.8.): LFC – Darmstadt (MATCH CENTRE)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net