Shoot-out podcast #12: Šťastný nový Caulker! Alebo hodina o „financách“

0
1556

Dvanásť do tucta. Toto je ale jediné klišé v rámci aktuálneho dielu Shoot-out podcastu. Ale nesľubujeme;)

Prvý podcast tejto série v 2022, prvýkrát v trojici Popobob, kazu, kwop, ktorá dlho predlho kecala o prachoch vo futbale – niekto sa bojí, že futbal sa nadobro zmení, že Liverpool už nikdy nič nevyhrá, iný to vidí optimistickejšou optikou. Ono si pokojne môžeš povedať, že raz si dole a raz hore, ale Manchester City aj tak neverí na sínusoidu. A nanešťastie pre konkurentov je vlastne stále hore.

No a teraz si predstavme, že Newcastle má ešte omnoho bohatších majiteľov, ako sú tí arabskí, ktorí vlastnia klub z Etihadu.

V rámci jazykového okienka treba vypichnúť kazuho moravsko-mongolské slovo „rozumia“ i vetu, ktorá sa vryje do pamätí i pamäti – „Pekne sme sa opustili na hodinu o financách“.

No a na rad prišli tradične v tomto formáte aj nefutbalové témy – teda nie témy, ale prirovnania, ktoré ale že fakt nie s vhodné pre slabšie povahy, ani pre tých, ktorí si libují v príkladnej slušnosti, cnosti a prežehnávaní. Otázka, či bude hrať niekedy Pitssburgh Penguins v Premier League to ale nie je.

Pre všetkých, čo pochopiť chcú, patrí info, že Shoot-out podcast je čisto subjektívne tliachanie (niekedy 4. cenovej) pár LFC friendly kámošov, ktorých ale že vôbec netreba brať vážne. Niekomu to sadne, inému nie, je to ale len nevinná a nekoordinovaná hra slov. Relácia teda nemá mravoučný, etický ani iný charakter – to je už info pre tých, ktorí nechápu, prečo sa nestránime expresívnejších výrazov, ale možno by mohli. No a tých, ktorí nechápu, nechcú, alebo nemôžu pochopiť posielam virtuálnu kľúčenku so zdvihnutým prostred … malíčkom 😉

A nezabudnite, šťastný nový Caulker!

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.