Šťastné a veselé s lfc1892.net!

19
2885

Či Vianoce slávite, alebo nie, či máte na štedrovečernom stole rybu, zemiakový šalát, kapustnicu, prípadne len vlastné nohy, alebo aktuálne obdobie beriete iba ako fajn voľno, kedy idú pracovné alebo školské povinnosti bokom, prajem vám (a dovolím si to aj v mene redakcie lfc1892.net), drahí fans LFC, návštevníci tohto webu, aby ste si toto obdobie užili čo najviac k spokojnosti.

Pokojne aj s úsmevom na ksichte, nech je naň veľa dôvodov, rovnako tak k spokojnosti, či už v kruhu blízkych, sám kdesi na zastávke MHD, resp., ako sa len zapáči.

A aby tu odznelo aj niečo menej svojské a viac k veci, páči sa video týkajúce sa LFC, ktoré viacerým navodí atmosféru, akú vo vianočnom čase hľadajú, či si želajú. Napr. aj tak, ako to urobili Klopp a jeho zverenci pre deti v liverpoolskej nemocnici Alder Hey.

Navyše skúsme nezabudnúť, že v našej bubline ide len a len o futbal – teda nie o koniec sveta.

Tak teda šťastné a veselé a užívajte!

Previous articleTalking points: Diogo Jota doslova otočil zápas s Leicestrom
Next articleLístky na Anfield. Ako na to?
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net