Talking points: Mohamed Salah sa zohráva s novými útočníkmi

12
1784

LFC porazil Leicester v ďalšom prípravnom zápase. Ponúkame niekoľko talking points.

1. Kelleher ukázal, že je veľmi spoľahlivý brankár

Caoimhín Kelleher nastúpil od začiatku. V 9. minúte zlikvidoval šancu The Foxes. Ukázal rešpekt a pokoj. Hoci v minule sezóne nedostával mnoho príležitostí, v príprave proti Leicesteru ukázal, že s ním treba počítať.

Je jasné, že Alissona nenahradí. Ide však o veľmi spoľahlivého brankára.

Aj do tretice 4 góly. LFC porazil v Singapure Leicester na nulu

2. Mohamed Salah sa zohráva s novými útočníkmi

Egypťan nestrelil gól, ale na dva prihral. Mohamed Salah sa mi v príprave páči. Podporuje útok, spoznáva sa so spoluhráčmi a stále na seba vie zobrať dvoch, troch hráčov. Páči sa mi spolupráca Salah- D. Núñez, Salah – L. Díaz. Som zvedavý na Mohameda, keď bude mať za sebou novú zálohu.

Mac Allister, Szoboszlai, Thiago A., ale aj C. Jones či Bajčetić, to všetko bude podporovať Salaha s niekým. Vpredu bude určite aj niekto z dvojice Jota, Gakpo. Snáď budú všetci zdraví. Ja pevne verím, že sa rýchlo rozohrajú a potom sa máme na čo tešiť.

Mohamed Salah (Foto: Twitter)

3. Szoboszlai neodohral celý polčas, ale zanechal viditeľnú stopu

Dominik Szoboszlai nastúpil do druhého polčasu. Zaujal pressingom, nahrávkami a rohmi. Jeho rohy boli trochu iné, na aké sme zvyknutí. Mal cit pre loptu a vedel si ju dobre pokryť. Nehral celý polčas, ale počas toho, keď bol na ihrisku, bolo cítiť nový vietor v zálohe. Teším sa na neho.

Ešte som nevidel Mac Allistera a Szoboszlaia spolu. Som zvedavý, čo obaja na ihrisku ukážu. Ako vidíte nových záložníkov v príprave vy?