Uzávierka prihlášok – oficiálny fanklub Liverpoolu FC

11
2681

Uzávierka prihlášok do Official Supportes Clubu Slovakia bude koncom júla.

Ahojte, fanúšikovia Liverpoolu FC na Slovensku a v Čechách. Sezóna 2022/23 je už pred dverami a preto prinášame aj pár dôležitých informácií.

Najdôležitejšou informáciou je to, že uzávierka prihlášok do fanclubu je 30. 7. 2022.

Prečo tak skoro? Preto, lebo Liverpool FC si tento rok vymyslel uzávierku súpisiek fanklubov na 5. 8. 2022. Po tomto termíne nebude možné nikoho pripísať na zoznam členov, ktorí sa majú možnosť uchádzať o lístok na prvú, alebo druhú časť sezóny. Klub sa bráni priekupníkom a „šedej zóne“ pri predaji lístkov a tak zaviedol toto obmedzenie.

V praxi to znamená, že vo fanklubovom accounte si musíme vo Family&Friends pridať všetkých členov, ktorí majú členstvo aj na oficiálnej stránke do 5. 8. 2022. Po tomto termíne už neviem preposlať lístok pridelený fanklubu, niekomu kto nie je do 5. augusta zapísaný v našom F&F.

Preto poprosím všetkých, ktorí majú záujem o členstvo v našom fanklube, poslať prihlášky do tohto dátumu (30.7.2022). Samozrejme, ak niekto chce byť vo fanklube, ale na Anfield výjazd v tejto sezóne neplánuje, nemusí sa ponáhľať a prihlášku môže poslať aj po tomto termíne.  Postup ako sa môžete prihlásiť nájdete v tomto článku.

Oficiálny fanklub Liverpoolu FC na Slovensku znovu rozbieha svoju činnosť

Lístky medzi fanúšikov budeme distribuovať po uzávierke prihlášok. Momentálne to vyzerá, že členov v našom fanklube bude v tejto prvej štartovacej sezóne okolo 20 a tým pádom sa na každého dostane minimálne 2x.

Momentálne máme pridelené od Liverpoolu FC lístky na tieto zápasy do Vianoc, po majstrovstvách sveta nám klub pridelí ďalších 30 lístkov na 5 zápasov v druhej polovici sezóny.

Máme pridelených 6 lístkov na Bournemouth, Newcastle, Cityzens a West Ham United. Leeds nám bol kvôli veľkému záujmu zamietnutý, ale budeme žiadať od klubu náhradu za tento zápas.

Poprosíme všetkých, ktorí o členstve rozmýšľajú aby „pohli kostrou“ a poslali prihlášky 🙂

Všetko info máte v článku, ktorý postujeme hore.

Prihlášku si môžete stiahnuť TU.

Ďalšie info TU.